Strona główna Tagi Ah1n1

Tag: ah1n1

Groźna grypa

0
W minionym tygodniu w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie przebywało 10 pacjentów chorujących na grypę wywołaną przez jedną z odmian wirusa AH1N1. W całej Małopolsce zarażone były 23 osoby. Tymczasem w Tarnowie i powiecie tarnowskim przybywa również chorych na klasyczną grypę. Jak potwierdza tarnowski sanepid, pacjentów jest niemal trzy razy więcej niż w analogicznym okresie minionego roku.

Groźny wirus w tarnowskim szpitalu

0
Pod koniec minionego tygodnia Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie potwierdził, że w lecznicy przebywa czterech pacjentów chorujących na grypę wywołaną przez jedną z odmian wirusa AH1N1. Zarażone osoby przebywały na oddziale chorób wewnętrznych tarnowskiej lecznicy. W piątek wszyscy pacjenci czuli się lepiej. Szpital ograniczył odwiedziny na oddziale, całkowity zakaz wstępu mają dzieci. W miniony wtorek wirus potwierdzono już u 11 pacjentów.

Świńska grypa w Tarnowie!

0
Do Tarnowa dotarł wirus świńskiej grypy A/H1N1. Dwie osoby z objawami choroby zostały wyleczone, a kolejne dwie są hospitalizowane. Jedna pacjentka, 90‑letnia mieszkanka podtarnowskiej miejscowości zmarła z powodu powikłań.
REKLAMA