Jesteśmy z Wami, Drodzy Czytelnicy…

0
225
Kornelia Koba
REKLAMA

Inną drogę zawodową wybrał Ireneusz Kutrzuba, który przez 20 lat pełnił funkcję sekretarza redakcji oraz zastępcy redaktora naczelnego, tym samym kierując gazetą. W imieniu prezesa Spółki Wydawniczej „Świt” i zespołu redakcyjnego TEMI serdecznie dziękujemy mu za lata poświęcone tygodnikowi i wysiłki w kształtowaniu jego oblicza.
Obecne czasy stawiają przed TEMI coraz nowsze wyzwania. To już nie tylko utrzymanie dotychczasowej pozycji tygodnika, zdobywanej latami przez cały zespół redakcyjny, ale i systematyczne podnoszenie poprzeczki. Chcemy, by nasza gazeta lepiej służyła mieszkańcom Tarnowa, ukazując ich radości, kłopoty i oczekiwania. Zamierzamy być wiarygodnym informatorem, utrzymując dotychczasową linię programową tygodnika i zachowując pluralizm poglądów. O naszej otwartości świadczą publikowane teksty autorów o różnych przekonaniach. Nie naszym zamiarem jest sprzyjanie tendencjom politycznym, ponieważ chcemy być gazetą dla wszystkich, o której każdy tarnowianin czy mieszkaniec regionu będzie mógł powiedzieć: to jest mój tygodnik!
Zarówno młodsi, jak i starsi z pewnością oczekują od nas satysfakcjonujących publikacji. Sprawy naszych Czytelników – zresztą jest tak nie od dzisiaj – będą mieć priorytet na łamach TEMI. Krzywda ludzka zawsze spotka się z interwencją dziennikarzy, radość z dokonań naszych Czytelników znajdzie swój oddźwięk w redakcyjnych publikacjach. Jednak przede wszystkim będziemy Was Czytelnicy rzetelnie informować o wszelkich sprawach miasta i regionu, skłaniając do refleksji zarówno urzędników, jak i włodarzy.
Deklarujemy uczestnictwo w życiu społecznym, kulturalnym i sportowym Tarnowa, m.in. poprzez wspieranie interesujących inicjatyw obywatelskich, służyć temu będą akcje organizatorskie TEMI. Wszystko, co robimy ma na celu utrzymanie wspólnej z naszymi Czytelnikami więzi. Piszcie do nas o wszystkim! Każdy Wasz sygnał potraktujemy poważnie, bo jesteśmy z Wami i dla Was!
Dziękując za dotychczasowe zainteresowanie, które pozwala nam utrzymywać dobrą pozycję na lokalnym rynku wydawniczym, prosimy o uwagi i propozycje dotyczące tematyki gazety. Czekamy na Wasze sygnały.

REKLAMA

W imieniu zespołu redakcyjnego TEMI
Kornelia Koba
redaktor naczelna

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o