Agentka Olga zdradza kulisy

0
194
olga-boladz
REKLAMA

W październiku Łukasz Maciejewski zapraszana na spotkanie z jedną z najpopularniejszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia – Olgą Bołądź. Na teatralnych deskach zadebiutowała w Katowicach, gdzie wcieliła się w młodą kobietę w sztuce pt. „Noc”, wyreżyserowanej w 2006 roku przez Andrzeja Dopierała. Rok później zagrała Elę w przedstawieniu „Oczyszczenie” w Narodowym Starym Teatrze. Jeszcze w trakcie studiów wyjechała na stypendium do Barcelony, gdzie uczyła się na wydziale ruchu w Institut del Teatro w stolicy Katalonii. W 2008 roku wyjechała do Los Angeles, by w renomowanej Stella Adler Academy uczyć się technik aktorskich.
Olga Bołądź znana jest głównie z ról filmowych (to m.in. rola Agaty Mróz w filmie „Nad życie”) oraz z udziału w popularnych serialach telewizyjnych, m.in. „Teraz albo nigdy”, „39 i pół”, „M jak miłość”, „Czas honoru”, „Hotel 52”. Zagrała m.in. w „Korowodzie” Jerzego Stuhra (był to jej debiut kinowy), w „Skrzydlatych świniach” czy „Dzieciach Ireny Sendlerowej”.
Obecnie można ją oglądać na dużym ekranie w filmie „Służby specjalne” Patryka Vegi w roli podporucznik Aleksandry Łach. Dla tej roli Olga Bołądź zdecydowała się na znaczące zmiany w swoim wyglądzie, ścinając długie włosy.
Bohaterowie filmu Patryka Vegi to oficerowie tajnych służb we współczesnej Polsce, działających na styku świata polityki, mediów i biznesu. Akcja filmu rozpoczyna się wraz z likwidacją Wojskowych Służb Informacyjnych. Politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa tajna jednostka do zadań specjalnych.
Spotkanie z Olgą Bołądź odbędzie się 13 października w tarnowskim kinie Millennium po projekcji filmu „Służby specjalne”. Seans rozpocznie się o godz. 19.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments