AnVision z nową płytą

0
161
REKLAMA

Grupa AnVision istnieje od 2007 roku; została założona przez gitarzystę Grzegorza „Grega” Ziółka, klawiszowca Andrzeja Niewiadomskiego i wokalistę Marcina Gądka. Wkrótce do tego składu dołączyli basista Artur Serwin i perkusista Marcin „Larz” Duchnik. Podobne muzyczne fascynacje pozwoliły szybko ukształtować styl i brzmienie grupy, i rozpocząć trwające blisko rok prace nad pierwszymi utworami.
W 2009 roku ukazała się pierwsza płyta grupy, zatytułowana „Eyes Wide Shut”; pochodzący z niej utwór pt. „Why should’t I get to heaven? ” zamieszczono na składance pt. „Downtown Metal Int. Vol 8”, wydanej w USA, Kanadzie i Meksyku. W tym samym czasie AnVision rozpoczął działalność koncertową. Kolejne miesiące to zmiany personalne w zespole – odchodzą Marcin Gądek i Andrzej Niewiadomski, a ich miejsce zajmują wokalista Marek „MarQus” Ostrowski i klawiszowiec Łukasz Piwowoński. Nowi muzycy zmieniają nieco styl i brzmienie grupy.
Od jesieni 2011 roku do marca 2012 muzycy nagrywali drugi krążek zatytułowany „AstralPhase”. Jak mówią sami muzycy, to muzyczna podróż Astronauty, który podczas tytułowej Fazy Astralnej porusza się w czasie i przestrzeni. Nowa płyta to siedem utworów – mocne rockowe riffy i nastrojowe dźwięki. Teksty napisali Marek Ostrowski, Adrian Bogacz i Marcin Gądek. Teraz grupa przygotowuje się do trasy promującej nowy krążek.
Premiera płyty i koncert AnVision już 31 sierpnia o godz. 20 w piwnicach TCK. Wstęp na imprezę połączoną ze spotkaniem z zespołem tylko za okazaniem specjalnych wejściówek.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o