Człowiek wielu pasji

0
58
REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie organizuje konkurs fotograficzny pod nazwą „Jan Paweł II – Człowiek wielu pasji”. Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 13-19 lat. Fotografie w wersji elektronicznej można przesyłać na adres e-mail biblioteki do 18 maja.
Jan Paweł II to jedna z najważniejszych postaci XX wieku, osoba wybitna i wyjątkowa, która z racji miejsca urodzenia szczególnie mocno związana jest z Małopolską. W roku jubileuszu 100-lecia urodzin papieża, Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie ogłosiła Wojewódzki Konkurs Fotografii Cyfrowej „Jan Paweł II – Człowiek wielu pasji”, wpisując się tym samym w wojewódzkie obchody pod nazwą Małopolska Świętemu Janowi Pawłowi II.

REKLAMA

Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 13-19 lat. By wziąć w nim udział, nie trzeba szukać odległych pomników przedstawiających Jana Pawła II. Najwyżej punktowane będą zdjęcia nieszablonowe, oryginalne i wyrażające osobisty stosunek autora do tematu wszechstronnych zainteresowań i pasji Karola Wojtyły.
Opatrzone tytułem fotografie w wersji elektronicznej należy wysyłać na adres Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie: [email protected] do 18 maja.  Szczegółowe informacje o konkursie zamieszczono w regulaminie. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 22 maja. Fotografie nadesłane na konkurs zostaną wykorzystane do stworzenia wirtualnej wystawy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o