Do teatru na spektakl i po nagrody

0
370
"Śluby panieńskie" | fot. Paweł Topolski
REKLAMA

Komedia „Śluby panieńskie” w reżyserii Wojciecha Malajkata, to weekendowa propozycja tarnowskiego teatru. Widzowie mają szansę nie tylko na dobrą zabawę, ale także na zdobycie atrakcyjnych nagród.

REKLAMA

Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie zaprasza 7 i 8 marca na spektakl „Śluby panieńskie”, wystawiany z okazji Dnia Kobiet. To jedna z najbardziej znanych komedii Aleksandra Fredry – zabawna, lekka i wciąż aktualna opowieść o odwiecznej wojnie płci, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Nieśmiertelna tematyka bawi do łez i obnaża niezmienność ludzkich postaw w obliczu porywów serca. W spektaklu w reżyserii Wojciecha Malajkata występują Ewa Jakubowicz, Dominika Markuszewska, Katarzyna Pośpiech, Aleksander Fiałek, Filip Kowalczyk, Ireneusz Pastuszak oraz Tomasz Wiśniewski. Spektakl otrzymał nagrodę publiczności XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2018. Został też doceniony przez publiczność festiwalu komedii Fun Fest 2019 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.
Przedstawienie pt. „Śluby panieńskie” będzie można zobaczyć 7 marca o godz. 18 i 8 marca o godz. 17 w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie. Bilety można nabyć w kasie teatru lub online. Publiczność ma szansę nie tylko na dobrą zabawę, ale także na zdobycie atrakcyjnych nagród. Po każdym z zapowiadanych spektakli odbędzie się losowanie nagród wśród widzów. Nagrody to m.in. dwa vouchery po 500 zł ufundowane przez jedno z biur podróży, jednodniowy kurs kosmetyczny, zestaw kosmetyków, vouchery na zabieg tlenoterapii w komorze hiperbarycznej lub wizytę u dietetyka, a także vouchery do wykorzystania w tarnowskich restauracjach.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o