Dźwięki łączone

0
75
cezik
REKLAMA

Po udanej, debiutanckiej trasie koncertowej w 2012 roku, CeZik i jego KlejNuty wracają do klubów i sal koncertowych. Kameralny Akt Solowy, na który zaprasza Tarnowskie Centrum Kultury, to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć będzie można wszystkie dotychczasowe produkcje w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.
CeZik, czyli Cezary Nowak, urodził się w Gliwicach w 1985 roku. Śpiewa od tyłu, łączy ze sobą fragmenty różnych piosenek i tworzy nowe aranżacje. Jest rozpoznawalny na YouTube, a jego klipy, w tym najbardziej znane właśnie KlejNuty, mają już miliony odtworzeń. Występował w programie Szymona Majewskiego, gdzie jako Chłopak Na Opak śpiewał od tyłu fragment utworu, którego tytuł musieli odgadnąć zaproszeni do programu goście.
Tarnowski koncert CeZika poprzedzi występ gitarzysty i wokalisty – Petera J. Bircha. To 22‑letni Piotr Jan Brzeziński, pochodzi z Dolnego Śląska, gdzie mieszka i komponuje; w 2010 roku ukazała się jego pierwsza płyta „In my Island”, zawierająca cztery utwory.
Koncert odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godz. 20 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o