Erotycznie i artystycznie

0
100
REKLAMA

Fotograficzna sesja odbyła się w uzdrowisku Lądek‑Długopole w Lądku Zdroju, autorem zdjęć był pochodzący z Tarnowa 29‑letni Łukasz Pęcak. Fotograf mieszka obecnie w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową w Łodzi, ale całkowicie oddał się fotograficznej pasji, uwieczniając m.in. akty kobiece, samochody i piękne krajobrazy. Łukasz na stałe współpracuje z miesięcznikiem „Playboy” oraz kilkoma agencjami reklamowymi, tworzącymi znane ogólnopolskie kampanie. Wykonywał zdjęcia dla wielkich marek, jak Loreal”, Avon, Kia Motors czy Peugeot, jego fotografie znalazły się też na włoskiej stronie internetowej magazynu „Vogue”.
Zdjęcia do kalendarza Media Markt wykonywano podczas jednej z największych polskich sesji fotograficznych w tym roku, na planie było aż 35 osób. Jedną z modelek, tarnowiankę Monikę Partykę, mieszkającą obecnie w Krakowie, która jeszcze studiuje, ale robi już sporą karierę w świecie modelingu, fotograf specjalnie ściągnął na sesję do Lądka.
– Pracowaliśmy pełne dwa dni. Było to bardzo duże przedsięwzięcie. Dla dobrego zdjęcia zniszczyliśmy nawet pralkę, która została włożona do basenu z wodą – śmieje się Łukasz Pęcak.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o