Hity sprzed lat

0
93
smrock1425
REKLAMA

Szkoła Muzyków Rockowych, założona w Tarnowie w 1993 roku z inicjatywy Tomasza Kapturkiewicza, to nadal wyjątkowe zjawisko na muzycznej mapie Polski. Do współpracy w roli nauczycieli zaproszono wtedy najlepszych tarnowskich muzyków; byli to m.in. Piotr Smoleń (Cave, C.C. Band), Paweł Mazur (Cave, Ziyo), Adam Prucnal (Ziyo, Brathanki), Bartek Szułakiewicz, Tomasz Fiołek, Leszek Łuszcz (Cave, Siedem).
Szkoła Muzyków Rockowych to indywidualne zajęcia pozwalające rozwijać pasję, twórczo spędzać czas. Od samego początku istnienia S.M. Rock, jej zadaniem jest nauka technik gry na instrumencie i przygotowanie uczniów do grania w zespole. Wykorzystanie w praktyce umiejętności nabytych podczas lekcji możliwe jest dzięki systematycznie organizowanym koncertom. Mniej więcej raz na kwartał na scenie Tarnowskiego Centrum Kultury prezentują się uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych, grając w składach tworzonych podczas zajęć; dla wielu z nich to okazja do życiowego debiutu na profesjonalnej scenie.
Najbliższy koncert S.M. Rock, będący zwieńczeniem całorocznej pracy, zaplanowano na czerwiec. Podczas koncertu zaprezentowany zostanie zupełnie nowy materiał – uczniowie i nauczyciele wzięli na warsztat wielkie hity lat 60. i 70. XX wieku. Zwyczajowo już w finale koncertu na scenie pojawią się profesjonaliści – nauczyciele S.M. Rock: Żaneta Lubera (wokal), Norbert Pajek (gitara), Piotr „Quentin” Wojtanowski (bas) oraz Bartłomiej Rojek (perkusja).
Koncert uczniów i nauczycieli S.M. Rock odbędzie się w środę 18 czerwca o godz. 19 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Po koncercie będzie można zapisać się na zajęcia; wolne miejsca są jeszcze w grupach doskonalących umiejętności gry na gitarze basowej i na fortepianie.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments