Jazz Contest po raz piąty!

0
99
REKLAMA

Azoty Tarnów International Jazz Contest obchodzi w tym roku swój pierwszy jubileusz. Już od pięciu lat dźwięki jazzu nadają rytm tarnowskiej jesieni. Tegoroczna edycja rozpocznie się 29 października, natomiast główne koncerty odbędą się od 2 do 4 listopada.
Celem organizatorów jest nie tylko popularyzacja jazzu, ale również promowanie młodych, utalentowanych muzyków. Niepowtarzalną atmosferę imprezy tworzą warsztaty prowadzone przez mistrzów jazzu oraz klimatyczne jam session, w czasie których rozpoczynający dopiero swoją przygodę z muzyką twórcy mogą zagrać na jednej scenie z kompozytorami i instrumentalistami ze światowej czołówki.
Na zaproszenie dyrektora festiwalu Piotra Pociaska w ciągu ostatnich czterech lat dla tarnowskiej publiczności zagrali m.in. Billy Harper, Aaron Scott, Clarence Seay, Francesca Tanksley, John Betach, Wayne Dockery oraz wielu krajowych artystów. Tej jesieni to zacne grono zasili m.in. wybitny amerykański saksofonista Kenny Garrett.
Więcej informacji o tegorocznej edycji festiwalu i sprzedaży biletów, która właśnie się rozpoczyna, znaleźć można na oficjalnej internetowej stronie festiwalu: www.tarnow‑jazz.pl

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o