Kim jest panna Flint?

0
42
teatr capitol
Teatr Capitol na scenie CSM
REKLAMA

Propozycja Teatru Capitol z Warszawy zainteresuje przede wszystkim wielbicieli komedii obyczajowej i czarnej komedii. Splot zaskakujących zdarzeń bawi, intryguje, zaskakuje, a wszystko za sprawą tajemniczej kobiety, od której zaczyna się wielki przekręt finansowy. Czy bohaterowie sztuki znajdą sposób na przekręt doskonały? Co może się wydarzyć, gdy wszystko wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze jest panna Flint?
Tekst jest esencją brytyjskiego humoru, pełen wdzięku i dobrze skonstruowany przez parę mistrzów gatunku – Donalda Churchilla i Petera Yeldhmana. Notabene pierwszy z autorów znany jest już polskim widzom z takich hitów jak „Dekorator” czy „Chwile słabości”, które cieszyły się na krajowych scenach olbrzymim powodzeniem. „Przekręt (nie) doskonały” miał premierę w Theatre Royal Windsor w 1984 roku i praktycznie nie schodzi z afisza. Przetłumaczony na 15 języków i grany na całym świecie z roku na rok zyskuje na aktualności i popularności.
Polską prapremierę sztuki w Teatrze Capitol wyreżyserował Andrzej Rozhin. W spektaklu występują: Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Kopczyński, Michał Piela, Bogdan Kalus, Dorota Nowakowska, Maja Bohosiewicz. Scenografię zaprojektowała Dorota Banasik, a kostiumy są autorstwa Doroty Roqueplo.

REKLAMA
REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze