Kino pod gwiazdami

0
53
kinopark
REKLAMA

Park Sanguszków w Tarnowie żyje także nocą, a to za sprawą czwartej już edycji Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków. Zamiast wygodnych krzeseł – koc lub karimata, a zamiast kinowej sali – zielona przestrzeń tarnowskiego parku. Cykliczna i popularna letnia impreza gromadzi sporą widownię, padają rekordy frekwencji.
– Początkiem sierpnia podczas spotkania z filmem akcji odnotowaliśmy udział ponad 600 widzów, a wcześniejszy wieczór z horrorami to prawdziwy rekord, bo przyszło blisko tysiąc widzów. Cieszę się, że Park Sanguszków za sprawą wakacyjnego kina tak ożywa. To świetne miejsce do spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi czy rodziną – mówi Karolina Mochylska z grupy Made in Tarnów, inicjatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków w Tarnowie.
Na sierpień zaplanowano jeszcze dwa wieczory filmowe. W sobotę 16 sierpnia będzie to projekcja niemego filmu „Metropolis” z 1927 roku przy improwizowanej muzyce na żywo, a o podkład muzyczny zadba Dj Dudek. Natomiast 30 sierpnia organizatorzy zapraszają na wieczór z filmem polskim i filmy „Wszystko, co kocham” oraz „Kołysanka”.
Wstęp na wszystkie projekcje filmowe jest bezpłatny. Wystarczy zabrać ze sobą koc, znajomych oraz dobry humor. Początek o godz. 21.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments