Kino w sieci

0
155
Łukasz Maciejewski |fot. Filip Szkopiński
REKLAMA

Kino Millennium, podobnie jak inne kina w Polsce, jest na razie nieczynne. By nie odcinać widzów od propozycji filmowych, kino Millennium przeniosło swój flagowy projekt do sieci. O ciekawych filmach opowiada Łukasz Maciejewski.
Działające w Centrum Sztuki Mościce kino Millennium, podobnie jak kina w całej Polsce, musiało zawiesić swoją działalność. Przygotowany już wcześniej program projekcji i spotkań wokół filmu nie może być realizowany. Nie wiadomo też, kiedy widzowie będą mogli ponownie zasiąść w kinowych fotelach.

REKLAMA

By nie odcinać widzów od ciekawych propozycji filmowych, kino Millennium przeniosło się do sieci. Łukasz Maciejewski, doradca programowy kina Millennium, ale także dziennikarz i krytyk filmowy, przygotował cykl rekomendacji online. Opowiada w nich o najciekawszych tytułach, które zamierza pokazać w autorskim paśmie „Millennium Studio”, prowadzonym od 2008 roku.
W pierwszym odcinku „Millennium Studio online” Maciejewski mówi o filmach „Dolina Bogów” Lecha Majewskiego oraz „Jestem REN” Piotra Ryczki, w drugim o komediodramacie „Nic nie ginie” w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej. Kolejne odcinki w przygotowaniu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o