Mela z muzycznym spadochronem

0
37
REKLAMA

Mela Koteluk to sceniczne imię Malwiny Koteluk, urodzonej w 1985 w Sulechowie wokalistki i autorki tekstów. Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiała między innymi w Konkursie na Interpretacje Piosenek Agnieszki Osieckiej „Pamiętajmy o Osieckiej”, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Słowa „Czy to jest kochanie”, Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję”, współpracowała z Gabą Kulką i grupą Scorpions – z niemieckimi muzykami wystąpiła m.in. w Royal Albert Hall na 80. urodzinach Michaiła Gorbaczowa.
Wiosną ubiegłego roku wydała demo z piosenką pt. „Spadochron”, która zainteresowała media i słuchaczy. W maju tego roku ukazał się jej debiutancki krążek pod tym samym tytułem; Mela Koteluk jest autorką wszystkich tekstów na tej płycie. Pierwsze oceny są bardzo pozytywne. Recenzenci piszą o ciekawym głosie, o muzycznym debiucie roku, o artystce, na którą na polskim rynku czeka się latami.
Koncert Meli Koteluk odbędzie się w niedzielę 28 października o godz. 19 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Meli Koteluk towarzyszyć będą Tomasz Krawczyk (gitary), Miłosz Wośko (instrumenty klawiszowe), Kornel Jasiński (gitara basowa), Robert Rasz (perkusja) oraz Ola Chludek (chórki).

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o