Miłość nie zna wieku

0
38
Spektakl „Serca na odwyku”
REKLAMA

Murray Schisgal, amerykański pisarz i scenarzysta, znany jest polskiej publiczności jako współscenarzysta filmu „Tootsie” z Dustinem Hoffmanem w głównej roli, a także autor kilku sztuk, m.in. „Spróbujmy jeszcze raz”, „Nowojorczycy”. Do listy dopisać trzeba jeszcze jeden tytuł – „Serca na odwyku”, broadwayowski hit komediowy, grany już w Polsce, a wyreżyserowany przez Cezarego Żaka.
Czy zmęczone sobą małżeństwo w słusznym wieku może jeszcze poczuć wzajemną fascynację? Czy kobieta po przejściach zdoła zaufać kolejny raz? I czy można o tym opowiadać w zabawny sposób? „Serca na odwyku” to komedia, która poruszając temat powikłanych relacji damsko-męskich, obfituje w zabawne sytuacje i dialogi. Bohaterowie tej historii udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście. Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod.
Spektakl „Serca na odwyku” będzie można zobaczyć 14 kwietnia o godz. 19 w Centrum Sztuki Mościce. Wystąpią w nim Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o