Nie tylko rap…

0
121
REKLAMA

Okrzyknięty przez media jednym z najszybszych raperów na świecie MC Silk konsekwentnie pokazuje, jak bardzo wielowymiarowym jest twórcą i jak nieuprawnione jest zamykanie go w ramach jednego gatunku muzycznego. Utworami takimi jak „Rap retrospekcje”, „Pierwsza potrzeba” czy „Love against the machine” pokazał, że nie jest tylko internetową ciekawostką i zapracował na uznanie odbiorców, co przekłada się na rzadko spotykane wysokie oceny jego utworów zamieszczanych w serwisie YouTube.
MC Silk postawił sobie wysoko poprzeczkę i stara się realizować ambitny jak na polskie warunki plan koncertowania w żywym, 8‑osobowym składzie (w tym trzy wokale i dj). Jak sam tłumaczy, albo robi się coś najlepiej jak można, albo wcale. I dlatego też koncerty w wykonaniu składu MC Silk & the Gang Bang Band to wyjątkowa dawka żywego hip‑hopu, muzyki funk, jazzu, elektroniki i eksperymentów.
MC Silk wystąpi w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury w piątek 21 grudnia o godz. 20. Raperowi towarzyszyć będzie zespół w składzie Monika Partyka (śpiew), Bartosz „Kamol” Kamiński (rap), Grzegorz Sipiora (bas), Łukasz Belcyr (gitara), Damian Niewiński (perkusja), Piotrek Bolanowski (klawisze) oraz DJ Plash.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o