Niech zagrają The Beatles

0
39
The Beatles Revival
REKLAMA

The Beatles Revival z Pragi to czołowy światowy zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles – od Beatlemanii do rozbudowanych aranżacji z ostatnich płyt, jak „Sgt. Pepper”, „Abbey Road” czy „Let It Be”, których nawet sami Chłopcy z Liverpoolu nigdy nie wykonali publicznie.
Grupa powstała w 1996 roku i do dzisiaj zagrała przeszło 3500 entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie – we Francji, Holandii, Danii, Belgii, Niemczech, Austrii, na Węgrzech, w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Czechach i Słowacji. Czescy muzycy występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show „The Beatles Story” cieszył się taką popularnością w Berlinie, że nie schodził z afisza przez rok.
W sobotni wieczór w CSM publiczność zobaczy widowisko jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo (włącznie z partiami orkiestrowymi granymi na instrumentach klawiszowych), z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach, z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów, jak i partii wokalnych.
„Ich występ jest absolutnie niesamowity! Jakbym słuchał prawdziwych Beatlesów po 50 latach! ” – skomentował koncert The Beatles Revival pierwszy menedżer The Beatles, Allan Williams, a perkusista Ringo Starr muzykę zespołu określił jednym słowem: „Incredible!!!”.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o