O rzeczywistości z przymrużeniem oka

0
42
pakademia
REKLAMA

W Tarnowie trwa III Festiwal Kabaretowy PAKAdemia –wydarzenie organizowane wspólnie przez Tarnowskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA. Miłośnicy humoru, satyry i błyskotliwych żartów mają powody do radości. Chętni mogli już obserwować konkursowe zmagania blisko dziesięciu kabaretów walczących o udział w 30. Przeglądzie Kabaretów PAKA, najważniejszym festiwalu tego typu w Polsce, którego finałowe przesłuchania odbędą się w kwietniu w krakowskiej Rotundzie.
Przed nami kolejne festiwalowe i kabaretowe wydarzenia. w środę 19 lutego o godz. 18 w Galerii TCK otwarta zostanie wystawa rysunków satyrycznych „Steki Pazery”, autorstwa Witolda Pazery, które oglądać można co tydzień na ostatniej stronie naszego tygodnika, z którym Witold Pazera współpracuje od ponad 20 lat.
Po wernisażu organizatorzy PAKAdemii zapraszają na występ kabaretu 7 minut Po, krakowskiego kabaretu artystyczno‑literackiego, laureata 29. Przeglądu Kabaretów PAKA.
W czwartek 20 lutego o godz. 19 w piwnicach TCK wystąpi kabaret PUK z programem „Let’s PUK it! ” – piątym autorskim programem. Dominuje w nim czarny humor, ale nie brakuje też absurdu i tematów typowo społecznych.
III Festiwal Kabaretowy PAKAdemia w Tarnowie zamknie Noc Kabaretowa z udziałem kabaretów Limo oraz Inaczej.
Wieczór z humorem w piątek 21 lutego o godz. 20.30 w kinie Marzenie.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments