Osiedlowy złodziej obrazu poszukiwany

0
568
Zdjęcie obrazu z etapu podmalówki. Obecnie jego wygląd nieco odbiega od przedstawionego na fotografii.
REKLAMA

Na osiedlu Gumniska, w jednym z bloków przy ul. Krogulskiego, zaginął obraz olejny. Złodzieje od zawsze wykazują się sporą kreatywnością, nierzadko kradnąc przedmioty, które ich zdaniem mogą mieć niemałą wartość kolekcjonerską. W tym przypadku, jak informuje autor malunku, jego praca dziełem sztuki nie jest, jednak zależy mu na odzyskaniu przedmiotu. Dzięki obrazowi może dostać się na wymarzone studia artystyczne.

REKLAMA

15 marca, z jednej z klatek schodowych w bloku przy ul. Krogulskiego w Tarnowie, nieznana osoba ukradła sporych rozmiarów obraz (120 x 80 cm). Jak twierdzi autor malunku, na osiedlu mieszka od 6 lat i nigdy nie spotkał się z podobnym przypadkiem. O pomoc w odnalezieniu pracy zwraca się nie tylko do najbliższych sąsiadów. Plakaty z informacją o kradzieży pojawiły się w kilkunastu widocznych miejscach w mieście. – Długo nie malowałem. Będąc w ostatniej klasie szkoły plastycznej miałem duże rozterki, czy studia artystyczne są dla mnie. Od paru dni wpadłem w szał swobodnego malowania, a ktoś musiał zabrać mi ten obraz i całą energię do pracy – żali się Jakub Wójcik.
Praca młodego artysty przypadła do gustu złodziejowi, co oznacza, że dzieło może faktycznie otworzyć przed jego twórcą wiele możliwości. Osoby, które rozpoznają obraz lub mają jakiekolwiek informacje odnośnie nietypowej kradzieży, proszone są o kontakt telefoniczny z autorem pracy: 790729119.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o