Po włosku o miłości

0
48
muzyczne-tarasy1426
REKLAMA

Muzyczne Tarasy to cykl wakacyjnych koncertów kameralnych organizowanych od 2008 roku przez Centrum Sztuki Mościce, każda edycja festiwalu poświęcona jest odrębnemu tematowi. Organizatorzy koncertów prezentowali już m.in. klasyków wiedeńskich, niemieckich i włoskich, muzykę filmową, tango i flamenco. Wykonawcami są artyści polscy i zagraniczni. Niepowtarzalną atmosferę letnich koncertów tworzy nie tylko muzyka, ale również aranżacje przestrzeni na tarasach na wiedeńskie i paryskie kawiarenki pod gołym niebem, w otoczeniu drzew i przy lampce wina.
Najbliższa, siódma już edycja Festiwalu Letnich Koncertów Kameralnych Muzyczne Tarasy odbędzie się pod hasłem „Viva la bella Italia! ”, usłyszymy najbardziej znane przeboje takich artystów jak: Drupi, duet Al Bano & Romina Power, Eros Ramazzotti, Toto Cutungo, Marino Marini czy zespołu Ricchi E Poveri.
Organizatorzy zaplanowali trzy muzyczne wieczory w kolejne czwartki lipca. Publiczność usłyszy największe przeboje muzyki włoskiej w interpretacji włoskich i polskich wykonawców. Pierwszy koncert odbędzie się 3 lipca o godz. 20.30. Największe przeboje duetu Al Bano & Romina Power wykonają An Dreo & Karina z zespołem.
Szerzej o poszczególnych koncertach informować będziemy w kolejnych wydaniach TEMI, a Czytelnikom rozdamy zaproszenia na Muzyczne Tarasy.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments