Polska Noc Kabaretowa 2017 w Tarnowie

noc kabaretowa 2017

Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show  kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

Teraz zapraszamy 6 czerwca 0 godzinie 20. na Stadion Miejski w Tarnowie ul. Zbylitowska 3.

Bilety do nabycia w Kasie Stadionu, Sklepie Muzycznym Sonic ul. Krakowska 2, EMPIK-ui Agencji „Jolmax” oraz w internecie www.kabaretowebilety.pl, www.biletynakabarety.pl

noc kabaretowa 2017-plakat

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o