Studenci rządzą Tarnowem

0
30
juvenalia
REKLAMA

W czwartek 15 maja o godz. 18 w Teatrze im. L. Solskiego studenci otrzymają klucze do bram miasta, a zaraz po tej uroczystości rozpocznie się IV Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy. Na scenie zaprezentują się kabarety Leyek z Krakowa, poProstu z Radomia oraz FiFa‑RaFa z Bełżyc.
Muzyczny finał tegorocznych Juwenaliów Tarnowskich, połączony z piknikiem studenckim i festiwalem piwa, zaplanowano na niedzielę 18 maja na stadionie KS Błękitni przy ulicy Piłsudskiego. Od godziny 14 na studentów i mieszkańców Tarnowa czekać będą liczne atrakcje piknikowe, m.in. balon lotniczy, catering oraz ogródek piwny.
Ok. godziny 15 rozpocznie się muzyczna część Juwenaliów Tarnowskich. Na scenie zaprezentują się najpierw lokalne zespoły – zespół Sayes, raper Piotr „Lajt” Brzozowski oraz zespół Wasabi. Gwiazdami wieczoru będą Bracia Figo Fagot znani z prześmiewczej formy disco polo, Vavamuffin – zespół grający reggae, a także raperzy związani z wytwórnią Alkopoligami: Kuba Knap i Emil G. z Dj Willy Mąką oraz LJ Karwel i Gruby Józek z Dj Lazy One. Początek tej części koncertu ok. godz. 18.30.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments