Świata podglądanie

0
61
REKLAMA

„National Geographic” to magazyn kojarzący się przede wszystkim z wyjątkową fotografią, zdjęciami pokazującymi najodleglejsze zakątki globu, inne kultury, roślinność, zwierzęta. Dla magazynu pracują najwybitniejsi fotografowie świata. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu Towarzystwa National Geographic, redakcja polskiej edycji magazynu zorganizowała kilka lat temu Wielki Konkurs Fotograficzny. Od samego początku konkurs ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fotografów profesjonalnych i amatorów.
W 2012 roku konkurs odbył się po raz ósmy. Organizatorzy otrzymali blisko 350 tysięcy zdjęć. Zdjęcia nagradzane i wyróżniane w poszczególnych edycjach konkursu można było oglądać przede wszystkim na łamach magazynu „National Geographic Polska”, a teraz Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotograficzną, prezentującą laureatów i najlepsze zdjęcia dotychczasowych edycji wraz z Grand Prix ostatniej 8. edycji, której wyniki ogłoszono jesienią 2012 roku.
Otwarcie wystawy w środę 9 stycznia o godz. 18; ekspozycja będzie dostępna w salach wystawowych Tarnowskiego Centrum Kultury do 23 stycznia.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o