Szlagiery na nowy rok

0
40
REKLAMA

Kilka miesięcy temu Piotr Kita oczarował swoim głosem miliony widzów oglądających „Must be the music” i śledzących jego drogę aż do wielkiego finału. Sympatię publiczności zaskarbił sobie rewelacyjnym wykonaniem „C’est la vie” Andrzeja Zauchy. Zachwyceni jego talentem byli jurorzy, a występami Piotra Kity w telewizyjnym show żyła cała Brzozówka. To w tej niewielkiej miejscowości Piotr Kita jest nauczycielem muzyki, stąd też pochodzi.
Piotr Kita jest muzykiem doskonale znanym w Tarnowie; wielokrotnie występował na tarnowskich scenach, m.in. w koncercie „John Lennon 70/50/30” czy podczas plenerowego koncertu w ramach 26. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Można go również posłuchać chociażby w BombayMusic.
Teraz Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na specjalny noworoczny koncert Piotra Kity. W kinie Marzenie zabrzmią szlagiery polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, a także piosenki, które Piotr Kita zaprezentował podczas programu „Must be the music”.
Wraz z Piotrem wystąpią zaproszeni goście – Monika Partyka (wokalistka i modelka, śpiewa w chórze Gos.pl i zespole Gang Bang Band McSilka), Izabela Ilcewicz (pedagog i wokalistka, od wielu lat w duecie z Piotrem Kitą w zespołach Sektor B. i eMKa kwadrat) oraz Tomasz Stec (weteran tarnowskiego rocka oraz piosenki religijnej; związany z wieloma projektami, m.in. chórem Gos.pl, zespołami Monk oraz Ziyo).
Wykonawcom akompaniować będzie zespół Bartka Szułakiewicza, tarnowskiego muzyka, kompozytora i aranżera, na co dzień dyrygenta Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych oraz kierownika muzycznego Tarnowskiego Chóru Gos.pl.
Koncert noworoczny z udziałem Piotra Kity i jego gości odbędzie się w sobotę 19 stycznia o godz. 20 w kinie Marzenie.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o