Tarnowianka najlepsza!

0
72
wtz-wygrana-konkursplastyczny
REKLAMA

Elżbieta Pająk, uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, a prowadzonego przez Fundację REPI, zajęła I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”.
Najlepsza praca w kategorii grafika nosi tytuł „Martwa natura z owocami”. Praca powstała w pracowni kartek okolicznościowych WTZ i, jak można wywnioskować z tytułu, przedstawia martwą naturę z owocami oraz elementami wyposażenia domowego. Elżbieta Pająk skorzystała z nietypowej techniki. Do stworzenia poszczególnych elementów grafiki wykorzystała pisaki, następnie całość była stopniowo skrapiała wodą ze zraszacza, co spowodowało rozmycie kształtów. Zwycięska praca odzwierciedla optymistyczną i pogodną duszę jej autorki.
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” organizuje od 12 lat Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Konkurs skierowany jest do osób z ograniczoną sprawnością – uczestników warsztatów terapii zajęciowej, środowiskowych domów samopomocy oraz do mieszkańców domów pomocy społecznej.
Elżbiecie Pająk serdecznie gratulujemy!

REKLAMA
REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments