Teatr w handlowej galerii

0
57
teatr-w-galerii
REKLAMA

– Nosiliśmy się z tym zamiarem bodajże od dwóch lat. Początkowo pomysł polegał na tym, by w galerii swój punkt informacyjny posiadało miasto, a w nim upowszechniana była oferta kulturalna wszystkich placówek miejskich. Nie udało się jednak tego zrealizować. Dlatego postanowiliśmy w tym roku zaryzykować i w okresie przedświątecznym, kiedy przez centrum handlowe przewijają się tłumy klientów, otworzyć tutaj swoje stanowisko informacyjno–handlowe – wyjaśnia dyrektor teatru, Rafał Balawejder.
Teatralny punkt mieści się w Gemini Park w środkowym ciągu stoisk, można tam załatwić wszystko to, co w gmachu przy ul. Mickiewicza – zapoznać się z repertuarem i ofertą promocyjną, kupić bilet na spektakl, odebrać rezerwację zrobioną przez Internet.
– Chcąc zachęcić do kupowania tu biletów, do każdego setnego tu sprzedanego będziemy dodawać kupony rabatowe do sklepów znajdujących się w galerii. Wokół tego miejsca będziemy też gromadzić wszystkie promocyjne działania, jak np. darmowe wejściówki. Planujemy organizować spotkania z aktorami, a może nawet w galerii zagramy w przyszłości spektakl… – dodaje dyrektor. Przypomina też, że bilet do teatru może być znakomitym prezentem na każdą okazję, o czym warto pamiętać w zbliżającym się mikołajkowym, gwiazdkowym i sylwestrowym czasie.
Punkt otwarty jest codziennie od godz. 15 do zamknięcia centrum handlowego, funkcjonuje też w soboty i niedziele. Jak długo? Nie wiadomo. Na razie do końca roku, a później, w zależności od zainteresowania klientów i planów nowych władz miejskich, być może zaistnieje w handlowych przestrzeniach na dłużej.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments