Trzy narzeczone

0
29
REKLAMA

„Boeing Boeing” to klasyczna już dziś sztuka francuskiego pisarza Marca Camolettiego, któremu  zapewnił pozycję wziętego autora teatralnego i międzynarodową karierę. Jego utwory są grane w pięćdziesięciu pięciu krajach, przetłumaczono je na kilkadziesiąt języków, wciąż należą do żelaznego komediowego repertuaru. Ich twórca zmarł w 2003 roku.
„Boeing Boeing” opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów. Maks ma aż trzy narzeczone; wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że jest tą jedyną. Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć niestroniącej od sarkastycznych uwag służącej, Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które, jak twierdzi, kocha jednakowo. Co stanie się, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie panie zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili?
W Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie spektakl pokażą aktorzy krakowskiego Teatru Bagatela. Przedstawienie będzie można zobaczyć 31 sierpnia o godz. 17 i 20.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o