W męskim gronie

0
33
klub-mezusiow
REKLAMA

Czterej przyjaciele – Karol, Roland, Andi i Mario, spotykają się raz w tygodniu w od dawna nieużywanej kotłowni centrum handlowego. Posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu. Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon?
Odpowiedzi na te pytania szukał Kristof Magnusson, autor sztuki „Klub mężusiów”, którą dla Teatru Capitol z Warszawy wyreżyserował Andrzej Rozhin. Komedia ta to niezmiennie aktualna satyra na społeczeństwo konsumpcyjne oraz na kobiety i na mężczyzn – dowcipnie ukazane dwa diametralnie różniące się od siebie światy. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie puenty i mistrzowskie konwersacje to atuty spektaklu. Komedię uzupełniają wielkie hity disco, które kiedyś królowały na pierwszych miejscach list przebojów.
Spektakl „Klub mężusiów” będzie można zobaczyć w Centrum Sztuki Mościce w piątek 20 czerwca o godz. 19 w ramach Małopolskich Wieczorów Teatralnych. W obsadzie m.in. Michał Milowicz i Cezary Morawski.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments