Wokalne sukcesy tarnowianek

0
50
kultura tarnowianki
REKLAMA

Agata Łabno, Natalia Michalska i Martyna Zaucha na co dzień rozwijają swoje muzyczne umiejętności w pracowni wokalnej w Pałacu Młodzieży, gdzie zajęcia prowadzi Małgorzata Boruch. Ona też zajmuje się dziewczętami w ramach własnego studia wokalnego.
Trzy młode solistki mogą już pochwalić się sukcesami: 15-letnia Agata Łabno jest m.in. laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Skowroneczek, Festiwalu Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka; nagrała też piosenki na płyty przygotowane przez Jana Wojdaka i Majkę Jeżowską. Natalia Michalska (ma 6 lat) i Martyna Zaucha (12 lat) także są laureatkami Ogólnopolskiego Festiwalu Skowroneczek.
Teraz do listy nagród dopisać mogą kolejne. W połowie września dziewczynki wzięły udział w VI Światowym Karnawale Młodzieży i Międzynarodowym Festiwalu Orfeusz we Włoszech i zdominowały podium: Agata Łabno zdobyła pierwsze miejsce, Natalia Michalska drugie, a trzecie Martyna Zaucha. Dziewczynki wykonały piosenki w języku polskim, dodatkowo Agata Łabno zaśpiewała jedną piosenkę w języku angielskim. Gratulujemy!

REKLAMA
REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments