Wznieść się ponad wszystko

0
209
fot. Artur Gawle
REKLAMA

Koncert z udziałem m.in. Renaty Przemyk, Rafała Rzeźnikiewicza oraz Szpetnych, zostanie wkrótce udostępniony na facebookowym profilu Polskiej Fundacji Kultury i Rozwoju. Wydarzeniu towarzyszy zbiórka na rzecz osób niepełnosprawnych.
Pod koniec ubiegłego roku tarnowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną świętowało 45-lecie działalności. Stowarzyszenie zajmuje się osobami z niepełnosprawnością intelektualną od urodzenia do późnej starości, mając w swojej ofercie m.in. ośrodek wczesnej interwencji, przedszkole terapeutyczne, warsztat terapii zajęciowej, dom pomocy społecznej i mieszkania chronione. Opieką objętych jest ponad 240 osób.
Jak wiele tego typu stowarzyszeń, także i to może działać dzięki pomocy wielu osób. Czas kwarantanny i społecznej izolacji okazał się dla podopiecznych stowarzyszenia bardzo trudny. Potrzebne są fundusze na wsparcie ich w codziennym życiu. Dlatego Polska Fundacja Kultury i Rozwoju przy pomocy Gemini Park Tarnów, zorganizowała akcję charytatywną z udziałem ludzi wielkich serc.

REKLAMA

Mowa o koncercie charytatywnym „Wznieśmy się ponad WSZYSTKO”, koncercie na dachu galerii handlowej, który niedawno zarejestrowano. Materiał zostanie udostępniony dziś, 31 maja, na facebookowym profilu Polskiej Fundacji Kultury i Rozwoju. W koncercie udział wzięli Renata Przemyk, Rafał Rzeźnikiewicz, Leliwa Jazz Band, Alicja Rega, Szpetni (Dawid Mik, Filip Kot), Łukasz Skubisz, Kinga Kutrzuba, Magdalena Sowa, Joanna Błażej-Łukasik, Paweł Łukasik oraz Artur Łukasik.
Akcję można wesprzeć przyłączając się do zbiórki na rzecz osób niepełnosprawnych.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze