Zacząć życie jeszcze raz

0
27
Drugi-rozdzial-grupowe-zdjecie
REKLAMA

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl prezentowany w ramach Małopolskich Wieczorów Teatralnych. Na mościckiej scenie zobaczymy „Drugi rozdział” – tekst amerykańskiego dramaturga Neila Simona, wyreżyserowany przez Wojciecha Adamczyka w warszawskim Teatrze Capitol.
„Drugi rozdział” to opowieść o próbie ułożenia sobie przez bohaterów życia jeszcze raz. To opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu. George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku, ciągle pamięta o zmarłej żonie i nie podejmuje starań, by ułożyć sobie życie na nowo. Jego brat Leo na siłę szuka mu nowej partnerki życiowej. Jenny to dopiero co rozwiedziona kobieta, którą na randki próbuje umawiać jej przyjaciółka Faye.
Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem, George wykręca numer telefonu Jenny po to, by zupełnie niespodziewanie młodzieńczo się w niej zakochać i dwa tygodnie później wziąć z nią ślub. Życie jednak szybko weryfikuje taki scenariusz. Na jaw wyjdą skrywane problemy nowożeńców, które postawią ich związek pod znakiem zapytania. W spektaklu wystąpią Daria Widawska, Tamara Arciuch, Piotr Grabowski oraz Bartek Kasprzykowski.
Przedstawienie będzie można zobaczyć 25 lutego o godz. 18 w Centrum Sztuki Mościce.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o