Zostań w domu i bądź kreatywny

1
158
Nagrody w konkursie organizowanym przez Centrum Sztuki Mościce
REKLAMA

Centrum Sztuki Mościce ogłasza cztery konkursy adresowane do stałych widzów i premiujące pomysłowość. Termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia. Autorzy najciekawszych prac mogą liczyć na nagrody; to m.in. zaproszenia do kina Millennium i na festiwal Scena Otwarta.
Nowa odsłona akcji #zostanwdomu przygotowana przez instytucję kultury. Tym razem aktywnością muszą wykazać się uczestnicy wydarzeń w Centrum Sztuki Mościce – filmowych seansów i spotkań, koncertów, spektakli, festiwali, wystaw itd. Na czas kwarantanny CSM proponuje cztery konkursy, a tych, którzy przyłączą się do zabawy, premiować będzie nagrodami.

REKLAMA

Pierwszy z konkursów to konkurs na autoportret z użyciem dowolnego domowego rekwizytu. Liczy się kreatywność i osiągnięty efekt. Najlepszych 10 prac nagrodzonych zostanie zestawem trzech folderów: Vivian Maier, Miltona H. Greene’a i Clubu Fotoferia. Każde przesłane zdjęcie zamieszczone będzie w wirtualnej galerii na łamach Red Gallery Cafe. Kolejny to konkurs na aktywność taneczną w domu. Nagradzane będą prace fotograficzne i filmowe. Do wygrania 10 podwójnych karnetów na październikowy festiwal Scena Otwarta.
Trzeci konkurs to zachęta do podjęcia aktywności górskiej lub sportowej w domowym zaciszu, w garażu. Można przesłać zdjęcia i filmy. Nagrodami są karnety na czerwcowy festiwal „Dalekosiężni”, a także zestaw Górnolotnego (koszulka + kubek). I wreszcie konkurs na parodię znanego filmu. Nagradzane będą prace fotograficzne i filmowe. Do wygrania vouchery do kina Millennium, do wykorzystania po wznowieniu działalności.
Zgłoszenia można przesyłać do końca kwietnia. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu zamieszczono na stronie internetowej Centrum Sztuki Mościce.

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Emil

Zostan w domu ale nie w bloku bo zagluszanie siedzacych kablami syczacymi to juz sprawa nieludzka bo jak mozna sie znecac nad ludzmi bez ukladow Piszczace kable i huk agregatow to zycie codzienne w blokach tarnowskie spoldzielni mieszkaniowej niby bo tak naprawde to przemyslowej Klimatyzacja z blokow Strusiny to wazna dla marketow i nie tylko ale dlaczego kosztem zdrowia ludzi bez ukladow wiec szkodliwosc pewna bo grunt zyski krociowe ale nie dla tych bez ukladowKto pomoze ludziom bez ukladow cierpiacym na huk agregatow pradowtworczych i innych urzadzen