RED GALLERY: OFELIA

Dorota Górecka
Dorota Górecka
REKLAMA

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza do obejrzenia prac Doroty Góreckiej. – Głównym tematem moich zdjęć są kobiety. Staram się je pokazywać jako istoty kruche i delikatne. Lubię je zestawiać na tle wody, bo ona właśnie powoduje pewną nieprzewidywalność sytuacji – mówi autorka zdjęć.

Dorota Górecka jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Studiowała matematykę i informatykę. W 2012 roku już jako dojrzała kobieta zaczęła interesować się fotografią. Jej prace publikowane były w czasopismach we Włoszech, Francji, Chinach i USA. Obecnie najchętniej wykonuje minimalistyczne portrety. Fotografuje głównie cyfrowo.

REKLAMA

Wystawa w Centrum Sztuki Mościce czynna jest do 7 lutego. Red Gallery można oglądać od zewnątrz przy głównym wejściu do CSM przy ul. Traugutta 1. RED Gallery jest otwartą galerią na działania w obszarze różnorodnych form artystycznych. Zaprasza artystów do prezentowania swoich prac i do kontaktu: FB – RED Gallery. Zgłoszenie należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: [email protected] z tytułem: RED Gallery. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, tytuł pracy i krótki jej opis, krótki biogram, życiorys artystyczny i fotkę portretową, plik podglądowy zgłaszanej pracy [jpg] – maksymalnie do 5 MB oraz oświadczenie, że zgłaszający jest autorem przesłanego dzieła i nie narusza ono praw autorskich osób trzecich.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments