To-Polski w TCK

0
82
Topolski
REKLAMA

Wybrane zdjęcia znanego tarnowskiego fotoreportera Pawła Topolskiego, z lat 1992-2000, można ponownie oglądać w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury.

Przez trzy ostatnie miesiące interaktywna wystawa fotografii „To-Polski Tarnów” była dla zwiedzających niedostępna z powodu pandemii. Czynna jest ponownie od wczoraj i potrwa do 8 marca br. – od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 10-17. Obowiązuje oczywiście limit osób, należy mieć maseczkę na twarzy, zdezynfekować ręce i utrzymywać bezpieczny dystans. Marcin Dąbek z TCK zachęca do obejrzenia i… kontemplacji wystawy. – To interaktywna prezentacja życia Polaków u początków tworzenia III RP, to wirtualna opowieść o Polsce w latach 90. dwudziestego wieku na przykładzie Tarnowa.

REKLAMA

Plakat Topolski

Ciekawie zilustrowana zdjęciami obyczajowymi, portretami osób znanych i przechodniów, zjawisk i przedmiotów, budynków i planów urbanistycznych. Świetnie wsparta muzyką młodzieżową tamtej epoki – piosenkami, których wtedy słuchaliśmy wszyscy. To nasz świat w dokumencie Pawła Topolskiego (rocznik 1971), który przygląda się Polsce, miastu i światu oraz sobie samemu…

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments