Audi z podwójną nagrodą

Audi-z-podwojna-nagroda
REKLAMA

The Best Car 2011 to konkurs przeprowadzony wśród 13 milionów użytkowników portalu Onet, którzy wybierali najlepsze samochody roku 2011. Spośród wszystkich modeli samochodów oferowanych w Polsce w ubiegłym roku dziennikarze motoryzacyjni Onetu wskazali sześciu kandydatów w każdej kategorii. Wygrywał samochód, który zgromadził największą liczbę głosów internautów.
Niekwestionowanym zwycięzcą kategorii „samochód dla biznesmena” zostało audi A6, natomiast pierwsze miejsce w kategorii „najlepsze rozwiązanie technologiczne” przypadło systemowi Night Vision Audi.
Audi A6 to limuzyna mająca bardzo silną pozycję na rynku. Świadczy o tym nie tylko dobra sprzedaż, ale i liczne nagrody zdobywane w prestiżowych konkursach, w tym triumf w plebiscycie na Światowy Samochód Roku 2005.
Night Vision Audi, czyli asystent jazdy nocnej z funkcją rozpoznawania pieszych przy pomocy kamery termowizyjnej, rejestruje przestrzeń przed pojazdem i wyświetla sylwetki pieszych rozpoznanych z odległości 15–90 metrów. Jeżeli system wykryje niebezpieczeństwo zderzenia pojazdu z pieszym, kontury przechodnia na ekranie zabarwią się na czerwono, a kierowca usłyszy sygnał ostrzegawczy.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o