Gwiazdy patrzą na… Volvo

Gwiazdy-patrza-na-Volvo
REKLAMA

Robert Gonera twierdzi, że fanem motoryzacji jest od najmłodszych lat – dotychczas był właścicielem samochodów czternastu różnych marek. Wybierając nowe auto, kieruje się przede wszystkim bezpieczeństwem jazdy, a tę – jego zdaniem – zapewnia właśnie Volvo.
– To jest taki slogan reklamowy, ale akurat w tym przypadku slogan poparty wieloma latami wprowadzania innowacji na najróżniejszym poziomie. W samochodach tej marki łączy się bezpieczeństwo z pewnym rodzajem funkcjonalności rodem ze Szwecji – mówił Gonera agencji Newseria.
Miłośniczką samochodów jest także Ewa Gawryluk. W nowych modelach Volvo aktorkę urzekły przede wszystkim fotele, które sprawiają, że nawet jazda na bardzo długiej trasie przebiega komfortowo dla kierowcy. Gwiazda docenia także system nowoczesnego oświetlenia auta. – Jak jedziemy w nocy, to nie musimy ich przełączać i nie oślepiamy kierowców nadjeżdżających z przeciwka, ale widzimy wszystko dobrze, pięknie oświetla nam pobocze, a to powoduje, że człowiek się czuje bezpieczniej.
Luksusowe volvo S90 oraz jego wersja kombi V90 powstały na nowych płytach podwozia, mają nowe silniki i wyposażenie, nie są więc kontynuacją poprzednich modeli, choćby słynnego XC90. Zostały wyposażone w automatyczne systemy ostrzegania przed kolizją, utrzymujące pojazd w pasie ruchu nawet przy dużej prędkości oraz wykrywające duże zwierzęta mogące wbiec na jezdnię. Obie wersje będą dostępne także w wersji automatycznej.
– Bardzo mi się podobają w tych modelach te czujniki, które zwiększają zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę jazdy. Zatrzymują się w odpowiedniej odległości przed samochodem, można sobie je włączyć i spokojnie jechać na autostradzie, nie operując w ogóle gazem – podkreśla aktor Wojciech Majchrzak.
Waldemar Błaszczyk do samochodów podchodzi praktycznie. Uważa, że sercem każdego auta jest silnik i na to zwraca największą uwagę, wybierając je. Dokonując wyboru między dwoma nowymi modelami Volvo, aktor zdecydowałby się na wersję kombi ze względu na dużą ilość miejsca w środku. – Wiem, ile musimy zwykle ze sobą rzeczy zabrać, jak wyjeżdżamy. Jesteśmy dosyć energiczną rodziną i zawsze jadą narty, rowery, kajaki i inne rzeczy. Śmieję się, że tego jest dosyć dużo – mówi Waldemar Błaszczyk.
Aktor docenia także piękną i elegancką linię nadwozia obu nowych modeli Volvo oraz przednie światła w technologii LED. Mają one znany już z modelu XC kształt młota Thora. Szlachetna sylwetka nowych aut urzekła także tancerza Tomasza Barańskiego.
– Ostatnio byłem przed zakupem samochodu i wahałem się pomiędzy dwiema markami, jedną z nich było Volvo. Niesamowity samochód, nie sądziłem, że dożyję takich czasów, że będą takie bryczki na mieście jeździły – mówi.
Oba nowe modele Volvo w salonach dostępne będą za kilka miesięcy: model S90 na przełomie czerwca i lipca, a V90 pod koniec sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments