Honda Civic po liftingu

0
353
REKLAMA

Bestseller z Japonii, Honda Civic, poddany został drobnemu liftingowi. Zmiany nie są rewolucyjne, nadążają jednak za upływem czasu i wymogami rynku.

REKLAMA

Zmiany stylistyczne Civic nie są zbyt duże, na zewnątrz pojawiła się zmodyfikowana przednia kratka wokół świateł przeciwmgielnych, nowa osłona chłodnicy i konstrukcja wlotu powietrza. Zostały także przeprojektowane światła LED do jazdy dziennej oraz reflektory główne. Tak odmienioną „twarz” bestsellera Hondy uzupełniają nowe wzory felg 16- i 17-calowych, a także nowy lakier Obsidian Blue Pearl, czyli nieco ciemniejsza odmiana koloru niebieskiego.
We wnętrzu Hondy pojawił się nowy panel systemu multimedialnego i panel klimatyzacji, poprawiając, zgodnie z życzeniami klientów, jego funkcjonalność poprzez dodanie przycisków i pokrętła przy ekranie dotykowym. Jest to o tyle ciekawe, że idzie pod prąd rynkowym trendom, zastępującym ekranami dotykowymi co tylko się da z elementów obsługi auta. System multimedialny uzupełniono o poprawioną funkcję łączności ze smartfonami, czyli obsługę trybów Android Auto i CarPlay.
Co najistotniejsze, samochód wyposażono w rozbudowany pakiet asystentów kierowcy Honda Sensing. Pakiet zawierający m.in. tempomat adaptacyjny, rozpoznawanie znaków drogowych, czy ostrzeganie o opuszczeniu pasa ruchu, jest dostępny we wszystkich wersjach wyposażeniowych.
Nowy model wkrótce zadebiutuje w salonach.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o