Pół miliona yeti

0
47
pol-miliona-yeti
REKLAMA

Czeski producent modelem yeti zadebiutował w segmencie SUV‑ów w 2009 roku. Nowy model Škody z miejsca stał się jedną z najczęściej wybieranych pozycji w tym segmencie. W 2013 roku model yeti przeszedł zupełne przeobrażenie. Od tego momentu jest oferowany w dwóch indywidualnych wersjach stylistycznych: yeti i yeti outdoor. Yeti cechuje się ciekawym wzornictwem, nowoczesnym wnętrzem, wspomagającymi rozwiązaniami Simply Clever, doskonałą funkcjonalnością oraz rozbudowanym wyborem spośród elementów układu napędowego: silnika i skrzyni biegów.
Obydwie wersje dostępne są z napędem na przednie i wszystkie cztery koła. Zaawansowany układ 4×4 posiada doskonałe kompetencje w jeździe terenowej, łącząc zalety tego rozwiązania ze sprawdzonymi, mocnymi punktami konstrukcji yeti. Od 2014 roku oferta jest powiększona o wersję Monte Carlo.
Oprócz produkcji w Kvasinach yeti zjeżdża też z linii produkcyjnych w Chinach i Rosji. W Chinach lokalne konsorcjum Shanghai Volkswagen produkuje wersję przedłużoną z przeznaczeniem na rynek wewnętrzny. W Rosji produkcja odbywa się we współpracy z rosyjskim producentem GAZ Group w Niżnym Nowogrodzie.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments