Pulsar dla pierwszego polskiego klienta

0
33
nissan-pulsar
REKLAMA

Dzięki najdłuższemu w swojej klasie rozstawowi osi (2700 mm) oraz przemyślanej konstrukcji pulsar oferuje pasażerom podróżującym na tylnej kanapie wyraźnie więcej miejsca na nogi i ramiona w porównaniu z konkurencyjnymi modelami. Mają oni do dyspozycji aż 692 mm przestrzeni – więcej niż średnia wartość w segmencie D. Mimo to pulsar zachował kompaktowe wymiary zewnętrzne (4385 mm długości), co ułatwia parkowanie na zatłoczonych miejskich ulicach.
Pierwsza klientka w Polsce, która złożyła zamówienie na nissana pulsar, poszukiwała samochodu do jazdy na co dzień, który byłby drugim autem w rodzinie. Odwiedziła dealera Nissana, by obejrzeć model note, ale zwróciła uwagę na pulsara. Wybrana przez panią Małgorzatę wersja to acenta z silnikiem benzynowym 1.2 DIG‑T o mocy 115 KM, wyposażona dodatkowo w system nawigacji NissanConnect, system kamer 360°, elektrycznie składane lusterka, automatyczne wycieraczki oraz system bezkluczykowego dostępu do auta i uruchamiania silnika I‑Key. Auto ma również pakiet bezpieczeństwa Safety Shield, czyli systemy ostrzegania o pojeździe w martwym polu, niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz poruszających się w pobliżu obiektach. Egzemplarz wyposażony jest także w klimatyzację, 5‑calowy zaawansowany wyświetlacz Drive‑Assist, elektrycznie otwierane szyby we wszystkich drzwiach, układ monitorowania ciśnienia w oponach, sześć poduszek powietrznych oraz system Stop/Start.
Po kilku dniach pani Małgorzata opisała swoje pierwsze wrażenia z codziennej jazdy.
– Jestem bardzo zadowolona z bezkluczykowej obsługi samochodu, kamer ułatwiających parkowanie i oczywiście z koloru – pięknego granatu, który miał bardzo duże znaczenie przy składaniu zamówienia.

REKLAMA
REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments