Skody w wersji Monte Carlo

0
219
Skoda Kamiq Monte Carlo
REKLAMA

Skoda Scala oraz Kamiq zadebiutują w wersjach specjalnych Monte Carlo. To atrakcyjna stylistycznie i dobrze wyposażona wersja tych modeli, która wyróżnia się ciekawymi dodatkami, istotnie zmieniającymi wygląd samochodu. Tak na zewnątrz, jak i we wnętrzu.
Scala i Kamiq Monte Carlo kontynuują tradycję Skody, dołączając do pozostałych modeli występujących w serii Monte Carlo. Wersje te odróżniają się od standardowych odmian ciekawą kolorystyką i zdecydowanie bardziej sportowym charakterem.
Scala Monte Carlo zaprezentowana została w czerwonym kolorze lakieru, który świetnie komponuje się z czarnymi wstawkami w postaci atrapy chłodnicy, osłon lusterek, przyciemnianych szyb, wkładów świateł czy też ramion felg. Kamiq Monte Carlo pokazany został w białym kolorze, który także współgra z kontrastowymi dodatkami. Zapewne w ofercie pojawią się także inne kolory.
Oba modele wyposażono standardowo w aluminiowe obręcze o indywidualnym wzorze, które występują w rozmiarze 17 cali, ale zamówić można także większe, 18-calowe obręcze.

REKLAMA
Skoda Scala Monte Carlo

We wnętrzu obu, pod tym względem bliźniaczych modeli, znajdziemy atrakcyjnie wyglądające, czerwono-czarne kubełkowe fotele z poprawionym bocznym trzymaniem, które pokryte są tapicerką o zróżnicowanej strukturze. W oczy rzucają się perforowane, skórzane wstawki na kierownicy i gałce zmiany biegów, aluminiowe pedały, czy czerwone wstawki w boczkach drzwi i kokpicie oraz przeszycia tapicerki, co stanowi pewną odmianę w stonowanej dotąd stylistyce wnętrz czeskiej marki.
Nabywcy wersji Monte Carlo mogą liczyć w swych pojazdach m.in. na ambientowe oświetlenie wnętrza, panoramiczny dach, przyciemniane szyby, tylne światła LED, czy ostrzej wystylizowane zderzaki. W Scali pojawił się delikatny spojler tylnej klapy, zaś w Kamiqu znajdziemy imitację dyfuzora zamontowaną w tylnym zderzaku.
Dodatki te czynią ze Scali i Kamiqa atrakcyjniejszą propozycję w oczach młodszych klientów, będąc alternatywą dla bardzo zachowawczych i poważnych, standardowych wersji wyposażeniowych.
Kamiq, jak i Scala w wersji Monte Carlo powinny być dostępne w salonach Skody jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o