Studyjny MINI na sportowo

0
56
MINI-John-Cooper-Works-Concept
REKLAMA

Auto bazuje na najnowszej generacji MINI. Większy rozstaw osi i kół niż w poprzednim modelu mają bezpośredni wpływ na charakterystykę jezdną. Nowy model wyróżnia się wielkimi wlotami powietrza w miejscach, gdzie seryjne wersje mają lampy przeciwmgłowe. Przedni pas charakteryzuje się też kanałami powietrznymi, czarnym grillem i głównymi lampami w technologii LED.
W skład zestawu aerodynamicznego modelu wchodzą także specjalnie konturowane progi oraz tylny fartuch z dyfuzorem. W górnej części nadwozia pojawiły się kolejne elementy służące poprawie opływu powietrza i optymalizacji stabilności przy wielkich prędkościach: spoiler dachowy oraz owiewki tylnych słupków.
Nowy lakier Bright Highways Grey to efekt specjalnej technologii malowania i wykończenia: po ręcznym wypolerowaniu nadwozie pokrywane jest bezbarwnym lakierem o wyjątkowym, lustrzanym połysku.
Dopełnieniem są typowe dla John Cooper Works akcenty o kontrastowej barwie czerwieni: dach, spoiler i obudowy lusterek, ale też obramowania kół, zaciski hamulcowe, ramki kierunkowskazów oraz przedniego i tylnego fartucha.
Auto ma oczywiście także wyścigowe pasy: Chilli Red na masce i klapie bagażnika, białe na dachu. Nie mogło zabraknąć logo John Cooper Works, którego czerwień jest kolejnym akcentem – tym razem na grillu. Innym podkreśleniem sportowego charakteru auta jest zdobiący środkową część tylnego fartucha wydech. To sportowy układ z tłumikami John Cooper Works oraz chromowanymi końcówkami z logo JCW.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments