Yeti i citigo w usportowionych wersjach

0
115
citigo mc
REKLAMA

Dodatki wersji Monte Carlo do skody citigo to pokryte czernią spojlery na przednim zderzaku oraz na pokrywie bagażnika z tyłu, dyfuzor, ramka grilla i osłony lusterek bocznych. W ten sam sposób wykończono przednie reflektory główne i przeciwmgielne oraz piętnastocalowe obręcze kół ze stopów metali lekkich Auriga. Opcjonalnie do tej wersji modelu można również zamówić 16‑calowe obręcze kół Serpens. Uzupełniają to przyciemnione szyby Sunset, oznaczenie wersji specjalnej Monte Carlo na słupkach B oraz sportowe okleiny na drzwiach i pokrywie bagażnika. Czarne elementy można zestawić z jednym z czterech dostępnych lakierów nadwozia: Czerwienią Tornado, Bielą Candy, Srebrnym Brilliant i Czernią Deep.
We wnętrzu uwagę zwraca tapicerka Sport z kontrastowymi, czerwonymi elementami i białymi pasami, uzupełniona przez elementy skórzane, dywaniki z przeszyciami w kolorze czerwonym oraz błyszczącą czerń środkowej części deski rozdzielczej, przyozdobionej logo Monte Carlo.
Citigo Monte Carlo bazuje na wersji wyposażenia Ambition i dostępna jest zarówno w wersji 3‑, jak i 5‑drzwiowej z pełną gamą silników z podstawowej wersji modelu. Cena modelu Monte Carlo zaczyna się od 41 590 zł.
Yeti Monte Carlo obejmuje wszystkie elementy wyposażenia wersji Ambition, dodatkowo wzbogacając ją o radioodtwarzacz Bolero ze zmieniarką płyt CD, dwustrefową klimatyzację Climatronic, przygotowanie pod telefon z zestawem Bluetooth, trójramienną kierownicę wielofunkcyjną i dodatkowe cztery głośniki z tyłu.
Gustowną czernią pokryto cały dach, siedemnastocalowe koła, osłony lusterek, spojler na przednim zderzaku, ramkę grilla, progi drzwi, dyfuzor oraz obudowy przednich reflektorów i świateł przeciwmgielnych. Oznaczenie wersji Monte Carlo mamy na przednich błotnikach, do tego dochodzą przyciemnione szyby Sunset i ozdobna końcówka układu wydechowego. Konfiguracja dostępna jest z kolorami nadwozia Czerwień Corrida, Biel Candy, Srebrny Brilliant i Szary Metal.
W kabinie yeti również zastosowano tapicerkę Sport z czerwonymi akcentami i białymi pasami, kontrastująca z czernią deski rozdzielczej, są czerwone przeszycia kierownicy i dywaników, sportowo wyprofilowane fotele, ozdobne listwy na progi drzwi, dekor imitujący stosowane w sporcie wyczynowym włókno węglowe i stalowe nakładki na pedały.
Cena tej wersji zaczyna się od 82 850 zł.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments