O TEMI

REKLAMA

TEMI – Galicyjski Tygodnik Informacyjny jest z Wami już ponad 40 lat!

Logo tygodnika TEMI

Ukazujemy się regularnie od 1979 roku – obecnie w każdą środę w objętości od 40 do 56 stron w pełnym kolorze. Stałym dodatkiem jest 16-stronicowy program telewizyjny TELEWIDZ.

TEMI jest największym pismem lokalnym w Polsce południowo-wschodniej, a także liderem na lokalnym rynku prasy informacyjnej. Co tydzień docieramy do ponad 60 000 czytelników (źródło: PBC). Jesteśmy wdzięczni naszym czytelnikom i partnerom biznesowym za okazane zaufanie – dla Was nasz zespół co tydzień dokłada wszelkich starań, aby poziom tygodnika był jak najwyższy. Należymy do grupy Polskich Badań Czytelnictwa, realizowanych przez Millward Brown SMG/KRC, dzięki czemu możemy przedstawiać rzetelny i obiektywny obraz odbioru naszego tygodnika, a nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy.
Każdy klient jest dla nas ważny, do każdego podchodzimy indywidualnie. TEMI drukowane jest przez Agora Poligrafia Sp. z o.o. w Warszawie, dzięki czemu możemy zaoferować druk na wysokim poziomie oraz różne, niestandardowe formy reklam.

Uwaga! Ogłaszając się w pismach nienależących do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy zawsze żądaj wiarygodnej informacji o nakładzie (np. aktualna faktura z drukarni), bo bardzo często informacje o nakładzie publikowane na pierwszych stronach nie są prawdziwe. Od wysokości nakładu, a przede wszystkim sprzedaży zależy skuteczność Twojej reklamy!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
– Z NAMI MASZ GWARANCJĘ, ŻE CIĘ ZOBACZĄ!

Ilość osób spośród populacji mających kontakt z jednym przeciętnym wydaniem tytułu w ciągu ostatniego roku 
(wskaźnik CPW w przedziale czasowym I 2018 – X 2018).

Wykres czytelnictwa TEMI* estymacja na populację            N = 455 (błąd +/-5%); byłe województwo tarnowskie
Źródło: PBC; badania przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC

Logo TEMIOd początku 1999 roku TEMI ma również swoje wydanie internetowe, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem (w szczególności wśród amerykańskiej Polonii). Portal TEMI.pl odwiedza miesięcznie około 750 tysięcy osób z kraju i zagranicy.

Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych: