By sprawność znów była codziennością, a nie marzeniem!

0
476
Źródło: siepomaga.pl
Źródło: siepomaga.pl
REKLAMA

Dla Pani Magdaleny miał to być kolejny zwykły wieczór, który miała spędzić wraz ze swoim mężem. Niestety, przez tragiczny wypadek męża, plan wspólnego spędzenia czasu legł w gruzach.

Wydarzyło się to 8 listopada. Pan Piotr uległ tragicznemu wypadkowi komunikacyjnemu a jego stan był krytyczny. Szczęściem w nieszczęściu było to, iż Pan Piotr przeżył, jednakże uszkodzony został kręgosłup oraz nerwy rdzenia kręgowego. Mąż jest sparaliżowany od pasa w dół. Jedyną nadzieją na przywrócenie go do pełnej sprawności jest natychmiastowe podjęcie długotrwałej rehabilitacji.

REKLAMA

Pani Magdalena jest w ciężkiej sytuacji ponieważ musiała tymczasowo zrezygnować z pracy, by opiekować się swoim mężem. Miesięczny koszt rehabilitacji jest bardzo wysoki a sytuacja w służbie zdrowia związana z epidemią, pozwala jedynie na rehabilitację w prywatnym ośrodku. Jedyną pomocą jest dla nich zbiórka pieniędzy zorganizowana na stronie siepomaga.pl. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się pomóc i przywrócić tej rodzinie radość z życia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o