Egzamin ósmoklasisty. Powtórz materiał!

0
120
REKLAMA

Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami. Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno Społecznych i Szkoleń przygotowało materiały wideo, dzięki którym uczniowie mogą przypomnieć sobie najważniejsze informacje przed testami.

Po raz pierwszy egzamin ósmoklasisty odbędzie się nie w kwietniu, a w maju. Przesunięta data spowodowana jest pandemią koronawirusa, która sprawiła wiele trudności w nauczaniu i lekcje musiały odbywać się w formie zdalnej. Późniejszy termin ma pomóc uczniom w lepszym przygotowaniu się do testów.

REKLAMA

Pomocną dłoń do ósmoklasistów wyciągnęło Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, które udostępniło na swoim kanale na YouTube szereg materiałów wideo, dzięki którym uczniowie mogą przypomnieć sobie najważniejsze informacje przed zbliżającym się egzaminem.

– Drodzy rodzice, pandemia trwa już ponad rok. Ogromną część tego czasu nasze dzieci uczą się zdalnie. Sam jestem ojcem i widzę, jak trudny to czas dla Oli i Stasia – a przecież na pewno jest jeszcze trudniejszy dla tych dzieci, które za miesiąc czeka egzamin ósmoklasisty. Dlatego Warszawa chce ułatwić im przygotowania. Na kanale YouTube WCIES ósmoklasiści znajdą filmy, które pomogą im w powtórce materiału. Dostęp do nich jest bezpłatny i otwarty – mogą z nich korzystać dzieciaki z całej Polski. Zapraszam i zachęcam! – napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach 25-27 maja.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze