Finał WOŚP przesunięty

0
287
fot. WOŚP
REKLAMA

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia – poinformował w czwartek Jurek Owsiak.

– Fundacja WOŚP była gotowa, by 10 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Mimo pandemii bardzo wiele osób chciało z nami grać. Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować sztaby i nadal jesteśmy gotowi, aby zagrać i zbierać pieniądze, by ratować zdrowie i życie Polaków – powiedział Jurek Owsiak. – Chciałbym wszystkim zakomunikować, że zmieniliśmy datę naszego finału. Będziemy grali 31 stycznia – dodał.

REKLAMA

– Tak jak inne kraje musimy wziąć na siebie wszystkie te bardzo mocne restrykcje, które są związane z naszym życiem codziennym. Ja, Jurek Owsiak, bardzo dobrze je rozumiem. W innych krajach były one już wcześniej wprowadzone. Jeżeli chcemy się dobrze ustawić do skutecznej walki z koronawirusem, zróbmy to! Przetrzymamy. Ale 31 stycznia 2021 roku znowu będziemy razem. Już jesteśmy – nasze puszki stoją w bardzo wielu miejscach, nasi wolontariuszą są gotowi, aby zagrać po raz 29. – powiedział Jurek Owsiak.

– Zróbmy wszystko, aby hasło „Wygramy” było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich – ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany na całym świecie – zaapelował.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o