Jak PiS niszczy więzy rodzinne

0
697
Kaczyński
REKLAMA

Od pewnego czasu na terenie Polski, można zauważyć bardzo mocno napiętą sytuację polityczno – ideologiczną. Nie ma się co dziwić: koronapanika, decyzja Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, przemówienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego, a teraz grozi nam zupełny lockdown i kryzys gospodarczy. To wszystko kumuluje się w nas, no a gdzieś przecież trzeba dać upust emocjom.

Zawsze byłem zwolennikiem tego, że lepiej napisać ,,hejtujący” komentarz gdzieś w internecie, niźli obrażać kogoś prosto w twarz. Taki hejter w ten sposób wyładuje się w internecie, komentarz zniknie gdzieś w czeluści sieci, a on poczuje się lepiej i nikomu krzywda się nie dzieje. Świat staje się lepszym miejscem. Swoją drogą, wyobrażacie sobie rozwiązywać konflikty poprzez internet? Np. Donald Trump wyrzuca Joe Bidena ze znajomych. Armenia zaczepia Azerbejdżan na Facebooku. Genialne! Wiem, mocno idylliczne myślenie.

REKLAMA

Jednak najgorzej jest wtedy, kiedy konflikt dotyka rodziny. O tym niestety słyszy się ostatnio często i gęsto. Polityka wchodzi z buta do naszych domów, robi niesamowity bałagan i czuje się jak u siebie. Ojcowie wyrzekają się swoich synów bo są gejami a LGBT to przecież największe zło i plaga jaka spotkała Polskę. Matka bluzga na swoją córkę bo ta nie zagłosowała na PiS. Dziadek urywa kontakt z wnuczką, która poszła na protesty. Syn ucieka z domu bo nie może dogadać się ze swoim ojcem. Mógłbym wymieniać dalej, ale myślę że już wystarczy. Nie pozwólmy aby ludzie z telewizji ingerowali w nasze relacje. Rodzina zawsze powinna być na pierwszym miejscu. Pamiętajmy o tym zanim powiemy do kogoś: ,,Moja partia i telewizja ma rację, a Ty jesteś głupi i się nie znasz. Twoje poglądy mnie nie interesują, bo moje są lepsze.” Relacje łatwo się niszczy, z ich odbudową jest już gorzej.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o