Bieg pamięci żołnierzy wyklętych „Tropem Wilczym”

0
376
REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, 1 marca, w wielu miejscach w Polsce zaplanowano kolejny Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. Tegoroczna edycja odbędzie się również w kilku miejscowościach w okolicach Tarnowa.

REKLAMA

Dzień 1 marca został ustanowiony w 2011 r. świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Z tej okazji w kilkuset miastach i wsiach organizowany jest największy w Polsce bieg pamięci „Tropem Wilczym”, który co roku gromadzi coraz szersze grono osób pragnących na sportowo uczcić żołnierzy wyklętych.
Już za cztery dni okazjonalny bieg odbędzie się także w Bochni, Dąbrowie Tarnowskiej, Dębicy, Ołpinach i Zakliczynie. Zapisy internetowe wprawdzie już się zakończyły, jednak organizatorzy wydarzenia w wielu miejscowościach dopuszczają możliwość zgłaszania zawodników w biurach zawodów przed niedzielnym biegiem.
Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej VII edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”: www.tropemwilczym.org oraz na plakatach w miejscowościach, w których organizowane jest wydarzenie.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o