Nowe zakażenia w powiecie tarnowskim

0
794
Koronawirus Tarnów
fot. ShutterStock
REKLAMA

Biuro prasowe wojewody małopolskiego przekazało nam – w oparciu o informacje WSEE w Krakowie – raport o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa, którzy chorowali na covid-19. Nadal jednak dochodzi do nowych zakażeń, także w powiecie tarnowskim.

REKLAMA

W komunikacie przesłanym przez biuro prasowe wojewody we fragmencie o ozdrowieńcach czytamy: „To 6 kobiet i 5 mężczyzn, w wieku od 18 do 83 lat, z powiatu tarnowskiego (6 osób), Krakowa i powiatu suskiego (po 2 osoby) oraz powiatu chrzanowskiego (1 osoba), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1345 ozdrowieńców”.
W dalszej części raportu MUW w Krakowie informuje: „Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 7 kobiet i 12 mężczyzn, w wieku od 15 do 69 lat, z powiatu nowosądeckiego (8 osób), Krakowa (3 osoby), powiatów: limanowskiego, tatrzańskiego, tarnowskiego (po 2 osoby) oraz powiatu nowotarskiego i wielickiego (po 1 osobie). Aktualnie 2 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1966 osób”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o