Posiłek dla Medyka. Szczytna akcja w czasach pandemii

0
459
Posiłek dla Medyka. Szczytna akcja w dobie koronawirusa
REKLAMA

Życie w dobie pandemii koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Najbardziej zapracowani są przede wszystkim przedstawiciele służb medycznych, którzy każdego dnia dają z siebie absolutnie wszystko, by pomóc tym najbardziej dotkniętych chorobą. Wobec panującej sytuacji rodzice młodych zawodników Unii Tarnów – z pomocą swoich dzieci i trenerów – rozpoczęli akcję „Posiłek dla Medyka”.

– Przyszło nam się zmierzyć z ciężką sytuacją. Maseczki, dezynfekcja i zachowanie odstępu są teraz naszymi priorytetami. Dla każdego z nas jest to ciężki okres – strach o bliskich, zdrowie, pracę. Nie tylko my, dorośli, zmagamy się z tymi problemami, ale również nasze dzieci mają obawy – rozpoczyna w swoim wpisie na Facebooku Beata Janowska-Ptasznik. – Przedstawiciele służb medycznych to ludzie, którzy są na pierwszej linii frontu i są najbardziej narażeni. To ludzie, którzy pracują resztkami sił – często bez możliwości zjedzenia. Ten miesiąc przeznaczamy na gotowanie i dostarczanie posiłków. W ten sposób chcemy powiedzieć zwykłe „Dziękuję” – dodała.

REKLAMA

Kochani ❤
Przyszło nam się zmierzyć z ciężką sytuacja Cowid1Cowid19 .Maseczki Dezynfekcja Odstęp to są teraz nasze…

Opublikowany przez Beatę Janowską – Ptasznik Poniedziałek, 2 listopada 2020

Akcja z każdym dniem nabiera tempa. Do pomocy włączyli się już kibice Unii Tarnów oraz właściciel sklepów Al. Capone Sławomir Skowron, którzy oprócz wsparcia medyków, pomagają również tarnowskim restauracjom.

Witam???Jestem bardzo Dumna Z Naszej Aukcji którą nabiera tempa ?Zgłaszają się osoby którzy dołączają do Akcji i chcą…

Opublikowany przez Beatę Janowską – Ptasznik Sobota, 7 listopada 2020

– Od początku listopada wraz z mamami uczniów pierwszej klasy liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Tarnowie gotujemy obiady. Część mam przelewa też pieniądze, dzięki czemu są środki na wszystkie potrzebne składniki. Dużo pracy wkładamy w tę akcję. Pomagamy całemu personelowi medycznemu, jak również przedstawicielom straży pożarnej, sprzedawcom czy pielęgniarkom z Domu Społecznej Pomocy w Mościach – powiedziała dla Temi.pl Beata Janowska-Ptasznik, która całe przedsięwzięcie promuje hasłem „Pomagam, bo chcę”.

Wszyscy ci, którzy chcą dołączyć do akcji, powinni zgłaszać się za pośrednictwem Facebooka do pani Beaty. Zachęcamy do wzięcia udziału – nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments